Video

Gabriela Blacha - Jakubowy Dar

Gabriela Blacha oddała do rąk słuchaczy swoją debiutancką płytę "Jakubowy Dar". To płyta o sprawach wielkich i codziennych. O tym krążku i właśnie tych wszystkich blaskach i cieniach w życiu artystki rozmawiamy z nią w GospelBoxie.

Poldek Twardowski

Poldek Twardowski - wokalista, gitarzysta, aranżer, kompozytor, organizator i koordynator Inicjatywy Poznańskich Muzyków „Bogu Jedynemu Chwała” oraz Poznańskich Zaduszek Jazzowych...

Błękit

To krótka historia pewnego koncertu i zwykłych, ale zarazem ciekawych ludzi, którzy mają nam coś ważnego do powiedzenia.Można powiedzieć, że jest pełna niebieskiego światła, a opowiedziana jest dźwiękami w tonacji Błękit. Dlatego tak ludzie występujący w filmie, jak i my…

Co słychać u Golec uOrkiestry?

Zespół pracuje obecnie nad nowym projektem Golec uOrkiestra Symfonicznie-Etnicznie. Materiał będzie w okolicach czerwca rejestrowany w Alvernia Studio z najlepszą orkiestrą symfoniczną w naszym kraju, więcej w materiale video:

Adam Rymarz & Witold Janiak

Od kilku lat w okresie Wielkiego Postu Adam Rymarz (śpiew) i Witold Janiak (fortepian, elektronika) koncertują z programem "Pieśni Pasyjne", na który składają się na nowo odczytane tradycyjne pieśni takie jak "Ogrodzie Oliwny", "Ludu mój ludu", "Dobranoc głowo święta" czy…

Piotr Szumlas Guitar

Piotr Szumlas jest aktywnie działającym na polskiej scenie muzycznej profesjonalnym gitarzystą. Uczy gry na gitarze klasycznej oraz akustycznej. Specjalizuję się głównie w technice fingerstyle.

Arkadio - Fundament #03 - Dla kogo żyjesz [zapowiedź płyty]

Arkadio: Rozmawiałem z ludźmi, którzy mieli wszystko pod względem finansowym. Samochody, pieniądze, kobiety - wszystko! Wiesz co mówili mi później? Że nie ma tam nawet najmniejszej części ich serca. Są za to chore pragnienia, zachcianki i pogoń za przyjemnością.

Marcin Styczeń - płyta "Zbieg"

"Zbieg" to ósma płyta w dorobku Marcina Stycznia, druga autorska. Różni się ona nieco od poprzednich płyt. Brzmienie jak zawsze akustyczne, ale bardziej surowe. Jest po męsku, bezpretensjonalnie i od serca. O nowej płycie z Marcinem Styczniem rozmawia Angelika Sitek.

Premierowy warszawski koncert Armii

Zespołu Armia nie trzeba nikomu przedstawiać. Formacja, której od 1985 roku przewodzi Tomasz Budzyński, powraca w wielkim stylu – w nowym składzie i z nowym studyjnym albumem TOŃ. Krążek wydany w październiku 2015 roku, po blisko 6 latach przerwy, zbiera…

Arkadio - Fundament #02 - INTRO [zapowiedź płyty]

Wielu ludzi odbiera sobie życie, kiedy orientuje się, że wszystko co zbudowali do tej pory, to licha budowla. Każdy ma możliwość, by zawrócić, ale nie każdy ma siłę, by walczyć!