Foto

Grzegorz Kloc - Częstochowa

Koncert Grzegorza Kloca promujący jego nową płytę "Idę po wodzie". Wydarzenie miało miejsce 29 kwietnia 2016 w Częstochowskim Miejskim Domu Kultury.

Arkadio - Nowy Sącz

 Premierowy koncert ARKADIO - FUNDAMENT w Nowym Sączu! Za gramofonami DJ Dugi.

Tribute to Marek Jackowski

W ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej odbyły się dwa z czterech Wyjątkowych koncertów poświęconych pamięci Marka Jackowskiego, poniżej kilka zdjęć z koncertu w Krakowie na Tauron Arena.

Matula - koncert kolęd

Kilka zdjęć z kolędowego koncertu zespołu Matula w Częstochowie. Grupa wykonała utwory ze swojej najnowszej płyty "Matula Jezusa Utula". Więcej informacji w filmiku, który nagraliśmy z zespołem.

Mieczysław Szcześniak - Częstochowa

Koncert charytatywny Mietka Szcześniaka w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana na rzecz chorych dzieci.

„Dla przyjaciela od przyjaciół – okno na kulturę"

Z racji przypadającej 7 lipca 10. rocznicy śmierci ks. Grzegorza Ułamka – duszpasterza środowisk twórczych archidiecezji częstochowskiej, 12 lipca, rodzina i przyjaciele wraz ze Stowarzyszeniem Wręczyckich Inicjatyw Kulturalnych, przygotowali Benefis „Dla przyjaciela od przyjaciół – okno na kulturę”. Zaprosiliśmy przyjaciół…

Piosenki Niezłomnych w Otwocku

Garwoliński Teatr Muzyczny „Od Czapy”, wspólnie z Lidką i Marcinem Pospieszalskimi, przygotowuje płytę z piosenkami żołnierzy z batalionów wileńskich „Tropem Wilczym”. W ogniu pracy znaleźli jednak czas na występ z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych. Koncert odbył się w Miejskim…

Promocja książki „Dziewczyny Wyklęte”

Promocja książki Szymona Nowaka „Dziewczyny Wyklęte” w „Sali pod Liberatorem” Muzeum Powstania Warszawskiego. Gościem specjalnym była jedna z bohaterek publikacji, narzeczona słynnego Łupaszki, Lidia Lwow, sanitariuszka jego batalionu. Imprezę poprowadził Jan Pospieszalski. Miał też miejsce koncert Maleo Reggae Rockers w…

Paweł Łowicki - Klimaty - Częstochowa

To był drugi, ponad dwugodzinny koncert, ale chyba nikt nie wyszedł przed końcem. Przed kilkoma dniami Paweł Łowicki, wspólnie z przyjaciółmi, zagrał w częstochowskim klubie muzycznym „Klimaty”.

Mate.o Akustyczny Kwartet - Częstochowa

Koncert Mate.o Akustyczny Kwartet odbył się niedawno w Kościele Podwyższenia Krzyża w Częstochowie. Wystąpił Mateusz Otremba, Adam Szewczyk, Wojtek Gąsior i Irek Głyk.