Co w trawie piszczy - przygotowania do nagrań "Pieśni Naszych Ojców"

Ostatnie tygodnie przebiegały dla mnie wyjątkowo intensywnie i pracowicie. W zeszłą sobotę skończyłem nagrania śladów wokalnych mojej żony Natalii do albumu "Niemen mniej znany", które realizowałem w naszym studiu w Poznaniu oraz współpracowaliśmy z producentem płyty Natalii, Piotrem Dziubkiem nad ostatecznymi miksami utworów.

Praktycznie prosto ze jednego studia pojechałem w Góry Bystrzyckie w Kotlinie Kłodzkiej na długo planowaną sesję nagraniową PIEŚNI NASZYCH OJCÓW. Cudowne miejsce, zapierające dech w piersiach widoki, a tam na odludziu doskonałe studio nagrań, wprost wymarzone do nagrań "na żywo", z udziałem wielu muzyków grających w tym samych czasie. Muzycy nazywają taki sposób nagrywania na "setkę" :-)


Niestety sesję musieliśmy przełożyć ze względu na kilka technicznych usterek, których nie byliśmy w stanie usunąć w krótkim czasie. Kolejny termin nagrań to 11-15 stycznia 2016r. Proszę o modlitwę, abyśmy mogli wszystko, co potrzebne dopiąć i również o zabezpieczenie środków finansowych, których nadal bardzo potrzebujemy.

W związku z tym, na dniach ruszamy z kampanią crowdfundingową na platformie wspieram.to, która mam nadzieję pomoże nam zebrać ponad połowę potrzebnego budżetu. Płyta ta to jednak początek tego, co planuję na przyszły rok... to tylko część większej wizji. O tym będę jednak pisał w kolejnych mailach.

Szalom!
Mate.O