149 Audycja - Marzena Brzóstowicz
źródło: www.marzenabrzostowicz.pl

149 Audycja - Marzena Brzóstowicz

 Marzena Brzóstowicz, jej dojrzała i łagodna muzyka, która skłania do refleksji. Proste słowa podane głosem, który koi, nawet jeśli śpiewa o sprawach trudnych. Można się zamyślić – nad tym, co minęło, nad własnymi uczuciami, nad swoim życiem. Spokojne, nienatrętne aranżacje na rozbudowany skład muzyczny. Słuchamy i nagle odkrywamy, ze mamy tyle do powiedzenia. Może komuś, kto właśnie koło nas siedzi zasłuchany...

 
Marzena Brzóstowicz – śpiewa, pisze teksty i komponuje. W Polsce i w Stanach jej piosenki wzruszają publiczność koncertową od wielu lat. Nagrała kilka płyt i pracuje nad kolejną, której tytuł jest już znany – „To, co przed nami”. Już teraz można posłuchać singla „Halo! Halo! To tylko ja” promującego nowy krążek, a także kompilacji utworów, które znajdą się na płycie. Płyta zapowiada się ciekawie. Warstwa tekstowa piosenek dotykać będzie tematyki podróżowania, a cały materiał wypełni optymizm, który charakteryzuje artystkę.

Oprócz kompozycji własnych Marzena Brzóstowicz ma w repertuarze wiele coverów piosenek znanych i od zawsze lubianych. Także do nich wnosi swój pogodny, ciepły stosunek do świata i muzyki. To nie tylko wykonawca – to ktoś, kto rozumie życie i lubi ludzi. Może dlatego w występach towarzyszy jej sporo muzyków: gitara elektryczna i akustyczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, perkusja oraz chórek.