Dobry wieczór z mocą

„Dobry wieczór z mocą” – pod takim hasłem od teraz będą się odbywały w auli widowiskowej parafii św. Zygmunta w Częstochowie (ul. Krakowska 1) spotkania uwielbieniowe z muzyką chrześcijańską. Pierwsze takie wydarzenie już 7 grudnia o godz. 19:00. Zaprasza zespół 77fm.

– To propozycja spędzenia niedzielnego wieczoru z rodziną i przyjaciółmi w radosnej, pełnej Bożego Ducha atmosferze, przy dobrej muzyce chrześcijańskiej – zapewniają organizatorzy. W składzie zespołu są znani w naszym mieście muzycy chrześcijańscy: rodzina Filipskich, Renata Zaraś-Lis, Bartek Sadlej, ks. Tomek Turczyn, Agnieszka Leciak, Sławek Żydek i inni.

– Chcemy rozruszać to miasto, powiedzieć ludziom żeby nie bali się w życiu zaangażować w wyższe cele. Wielu z nas spędza życie przed telewizorem, albo klikając „lubię to” na facebooku. My mamy propozycję alternatywną – zapewnia Rafał Jasiński z zespołu 77FM. – Zamysł tego koncertu jest taki, żeby każdy kto przyjdzie, wyszedł w pewnym sensie odmieniony, z zapałem do poprawienia swojego dotychczasowego życia – dodaje. Mimo że zima zbliża się wielkimi krokami organizatorzy zapewniają, że nikt nie zmarznie. – Sala jest ogrzewana, fotele miękkie i wygodne, a do tego na dworze będą osoby, które wskażą gdzie jest wejście. Po wyjściu z koncertu na kolejny na pewno będziecie chcieli zaprosić swoich znajomych – zapewnia Jasiński.

 

dokładny skład formacji: 

Renata Zaraś-Lis – kierownik artystyczny

Marta Madejska – wokal

Anastazja Filipska – wokal

Ewa Lach – wokal

Agnieszka Kozos – wokal

Bartosz Majchrzyk – wokal

Andrzej Filipski – wokal

Mariusz Włoga – wokal

x. Tomasz Turczyn – instr. klawiszowe

Bartosz Sadlej – gitara elektryczna

Rafał Jasiński – gitara elektroakustyczna

Sławek Żydek – gitara basowa

Filip Filipski – perkusja

Agnieszka Leciak – skrzypce (gościnnie)