Aktualności

Olrick & Siobhan Coker w Opolu

Brytyjski duet Olrick & Siobhan Coker poprowadzi Warsztaty Gospel, które odbędą się w weekend 25 –26 maja w Filharmonii Opolskiej. Równolegle z dużymi Warsztatami Gospel będą się odbywać warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 12 lat Gospel Kids, które…

Hiob "Stwardnienie rozsiane”

Nowy numer Hioba to jest to, co kocham w hip-hopie – szczerość do bólu. Póki muzyk nie wyrwie sobie wnętrzności i jeszcze parujących nie rzuci przed publicznością na scenę jest tylko wykonawcą.

Gospelowa Częstochowa

 JUŻ W MAJU CZĘSTOCHOWA WYPEŁNI SIĘ DŹWIĘKAMI MUZYKI GOSPEL Zapraszamy Cię na Warsztaty Gospel, które poprowadzi COLIN WILLIAMS z Wielkiej Brytanii oraz zespół HOLY NOIZ. Obdarzony wybitnym słuchem Colin posiadający niepowtarzalną barwę głosu, charyzmę i niezwykłą energię na scenie, od…

Antyaborcyjny teledysk - Mamo

Tekst utworu został napisany w formie apelu nienarodzonego dziecka do matki i jest skierowany do wszystkich kobiet, które z jakichkolwiek przyczyn rozważają dokonanie aborcji.

Wideoklip „Tato” Gabrieli Blachy

14 listopada w sieci pojawił się wideoklip do utworu „Tato” Gabrieli Blachy. Piosenka jest muzyczną opowieścią o relacji artystki z jej tatą, zmarłym kilka lat temu, Norbertem Blachą. Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty „Jakubowy Dar”.

"Amerykański" - DOBRE LUDZIE

Piosenka "Amerykański" (muz. Paweł Węgier, sł. Szymon Babuchowski), nagrana z gościnnym udziałem chóru Gospel Sound, promuje nową płytę zespołu DOBRE LUDZIE zatytułowaną "Dalej". Śląska grupa od sześciu lat stara się łączyć niebanalne teksty ze współczesnymi gatunkami muzycznymi.

Słońce nagle zgasło - Deus Meus na pustyni

Pierwszy odcinek z cyklu "Deus Meus na pustyni - pieśni cierpiącej miłości" ze specjalnym udziałem Antoniny Krzysztoń. Gramy dla Twórców, Przyjaciół i Domowników pierwszego hospicjum dla dzieci na Litwie. Słuchaj, patrz, daj się kochać.

DOBRE BO DOBRE

Kto by pomyślał, że misja Voyager (1977r.), w ramach której najbardziej reprezentatywna spuścizna muzyczna naszego świata została wysłana w kosmos, wpłynie tak mocno na trójkę artystów z Poznania i Bydgoszczy. Jako DOBRE BO DOBRE swoją twórczością właśnie stawiają pierwszy krok…

Nadchodzi „Królestwo”

„Królestwo” to tytuł płyty Zespołu Play&Pray. Tą długo wyczekiwaną płytę patronatem honorowym objął bp. Grzegorz Ryś. Już 15 czerwca 2018 roku na rynku muzycznym płyta, której utwory są efektem osobistej modlitwy Członków Zespołu Play&Pray.